26 juli 2018
Beachwedding Tobias & Lotte
Als je trouwt bij beachclub Puur in Drimmelen dan wil je maar één ding: zon! Nou dat kregen Lotte en Tobias volop!

15 juni 2018.. een prachtig zonnige dag! Ik mocht de hele dag fotograferen bij Tobias & Lotte, van aankleden tot het feest!
_
En een leuk weetje: Lotte kocht haar bruidsjurk in de bruidswinkel van haar vriendinnetje: D-Dreams in Etten-Leur. Super bijzonder natuurlijk!



















De ceremonie en het feest waren bij Beachclub Puur in Drimmelen. Een prachtige tent staat daar midden op het strand en daar deed b.a.b.s. Willy van Schie de ceremonie. Eentje die tranen trok bij de papa’s en mama’s van het bruidspaar én eentje waar heel erg veel werd gelachen. En daar hou ik van! Die lachen bleven de hele dag terugkomen tijdens het ongedwongen diner en het super gezellige feest. Wat een dag!




















Jurk: D-Dreams Bruidsmode
Haar & make-up: Suzanne Martens
Bloemen & aankleding: Intratuin Breda
Pak: ROKA
Sieraden: Juwelier Schrauwen
Ringen: Steinberg / 123gold Nederland Trouwringen
Recensies
Robert & Aideen
★ ★ ★ ★ ★
Malou was onze trouwfotograaf. Het was een prachtige dag en dat heeft zij precies vast weten te leggen. Werkelijk iedere foto is mooi! De sfeer, de liefde en alles eromheen: je voelt het als je de foto's ziet. We krijgen veel complimentjes van anderen over deze prachtige foto's! De samenwerking vond ik top; vooraf alles goed doorgesproken, locaties bekeken, wensen & mogelijkheden besproken (met veel leuke inbreng van Malou), tijdens de dag zelf kwam ze ook met leuke ideeen en was ze ontzettend enthousiast. Gedurende dag was ze niet nadrukkelijk aanwezig, maar 'fladderde' ze een beetje overal tussendoor om mooie plaatjes te schieten. Een echte vakvrouw! Wij bevelen Malou aan iedereen aan en zullen haar ook zeker weer benaderen voor fotoshoots in de toekomst!
Bernd en Kim
★ ★ ★ ★ ★
Je hebt eigenlijk gewoon niet door dat Malou er is! We weten natuurlijk al hoe ze is als fotograaf en we voelen ons altijd erg op ons gemak. Ze is perfectionistisch; als Malou de foto’s maakt weten we dat ze pas stopt als ze DE foto heeft. Altijd een top eindresultaat dus, ook dit keer!!
Meer blogs over Bruiloften
April bruiloft: Jesper en Nicole
8 juli 2021
Bekijk blog
De bruiloft van Joeri + Annemiek! 😍 En Raf & Roos, natuurlijk!
16 juni 2021
Bekijk blog
Coronabruiloft van Dennis en Jaimy!
25 mei 2021
Bekijk blog
Nominatie Bruidsfotoaward categorie Ceremonie!
5 mei 2021
Bekijk blog