29 februari 2020

Ik sta in BN DeStem!

Woehoe vandaag sta ik in de krant BNdeStem met een artikel over mijn nominatie voor de bruidsfotoaward 2020! Hoe ik met dank aan mijn facebookvolgers deze foto uitkoos en de jury het dus met jullie eens was!!

Het artikel kun je hier lezen: https://www.bndestem.nl/breda/hoe-vang-je-emotie-in-een-bruidsfoto~ad34c1b5/



En bruid Linda, ik weet dat je schoenen niet goud waren.. dat heeft deze redacteur er zelf bij verzonnen geloof ik

c5608260-f6f4-478b-88fd-5d3aa1078a7a
df1494b8-606f-40da-b461-101f4855c192

Recensies


Robert & Aideen

★ ★ ★ ★ ★

Malou was onze trouwfotograaf. Het was een prachtige dag en dat heeft zij precies vast weten te leggen. Werkelijk iedere foto is mooi! De sfeer, de liefde en alles eromheen: je voelt het als je de foto's ziet. We krijgen veel complimentjes van anderen over deze prachtige foto's! De samenwerking vond ik top; vooraf alles goed doorgesproken, locaties bekeken, wensen & mogelijkheden besproken (met veel leuke inbreng van Malou), tijdens de dag zelf kwam ze ook met leuke ideeen en was ze ontzettend enthousiast. Gedurende dag was ze niet nadrukkelijk aanwezig, maar 'fladderde' ze een beetje overal tussendoor om mooie plaatjes te schieten. Een echte vakvrouw! Wij bevelen Malou aan iedereen aan en zullen haar ook zeker weer benaderen voor fotoshoots in de toekomst!

Reg & Eva

★ ★ ★ ★ ★

Topfoto's!
 Op 25 september was onze bruiloft en wij hadden Malou al in december 2014 vastgelegd. Nadat we zelf een foto locatie hadden gekozen is ze hier zelf nog gaan kijken. Op de dag zelf is ze van 7.30 tot 16.30 uur aanwezig geweest. Alles verliep echt heel soepel en vaak had je niet eens door dat er een fotograaf aanwezig was.
Ook met onze 2 zoontjes van 2 en 3 jaar was ze erg leuk, wat hele mooie plaatjes opgeleverd heeft!
Al heel snel hebben we de foto's ontvangen en konden we nagenieten van onze mooie dag.
Haar advies en improvisatie waren echt heel goed en we zijn dan ook erg blij met het resultaat!